JAWO-Projekt - Comarch ERP Optima - JAWO-Projekt

Comarch ERP Optima
program dla firm z każdej branży

Najpopularniejszy w Polsce program dla małych i średnich firm
Zawsze zgodny z przepisami
JAWO-Projekt Sp. z o.o.
JAWO-Projekt Sp. z o.o.
Przejdź do treści
Comarch ERP Optima to program do obsługi mikro, małych i średnich firm. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz się z urzędami, poprowadzisz sklep internetowy … i wiele, wiele więcej.
Bogata funkcjonalność i zgodność z przepisami - to cechy wyróżniające Comarch ERP Optima na rynku programów do zarządzania, kierowany do małych i średnich firm. Dzięki modułowej budowie programu sam decydujesz, jakie elementy potrzebne ci są w pracy. W miarę rozwoju firmy i jej rosnących potrzeb możesz dowolnie rozbudowywać instalację. Dzięki Comarch ERP Optima procesy związane z Handlem, Księgowością i Płacami oraz Zarządzaniem staną się proste jak nigdy dotąd!

Funkcjonalność
Program Comarch ERP Optima to nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą. Posiada budowę modułową, dzięki czemu Klient sam decyduje o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. W celu łatwiejszego i bardziej przejrzystego zapoznania się z programem moduły Comarch ERP Optima pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: księgowość, handel i usługi oraz zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów gwarantujących unikalne funkcje, dzięki którym usprawnisz swoją pracę.
Interfejs
System Comarch ERP Optima charakteryzuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem, który można obsługiwać zarówno za pomocą myszki, jak i samej klawiatury. Interfejs wyposażony jest w pomocny pasek skrótów oraz okno przedstawiające zbiorczo najważniejsze informacje na temat firmy. Comarch ERP Optima gwarantuje znakomitą wizualizację danych i mozliwość samodzielnego kreowania wyglądu programu.

JAWO-Projekt Sp. z o.o.
Al.Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112 B
02-797 Warszawa
+48 502 699 192
© JAWO-Projekt 1997-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
REGON 146065578
NIP 9512355797
KRS 0000417868

Wróć do spisu treści