JAWO-Projekt - Comarch ERP XT - JAWO-Projekt

Comarch ERP Optima
program dla firm z każdej branży

Najpopularniejszy w Polsce program dla małych i średnich firm
Zawsze zgodny z przepisami
JAWO-Projekt Sp. z o.o.
JAWO-Projekt Sp. z o.o.
Przejdź do treści
Comarch ERP XT – program dla firm
Wybierz pakiet Comarch ERP XT zgodny z Twoimi potrzebami

Comarch ERP XT to program do wystawiania faktur, kontroli magazynu, prowadzenia księgowości, raportowania oraz prowadzenia e-sklepu. Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybrać i płacić za te usługi których potrzebujesz. Przygotowaliśmy 7 pakietów o zróżnicowanych funkcjonalnościach programu dla małych firm wśród których z pewnością znajdziesz to czego Ty i Twoja firma potrzebujecie. Wybraną usługę możesz w każdym momencie rozszerzyć np. korzystasz z Comarch ERP XT jako programu do wystawiania faktur, ale chcesz również kontrolować swój magazyn, możesz dokupić tę usługę online.
Nie tylko fakturowanie za pomocą aplikacji ułatwia pracę, digitalizacja innych czynności związanych z prowadzeniem Twojej firmy pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze oraz skupić się na rozwoju firmy.
Dzięki Comarch ERP XT wygodnie i szybko wystawisz faktury online: VAT, proforma, zaliczkowe jak również korektę faktury. Program umożliwia także obsługę drukarki fiskalnej, rachunków, paragonów. Wybierając Comarch ERP XT będziesz łatwo zarządzać kontrahentami, produktami, a także wyślesz mailem dokumenty i edytujesz wydruki. Już w podstawowej wersji programu obsłużysz wiele walut, a także wygenerujesz i wyślesz Jednolity Plik Kontrolny, czyli popularnie nazywany plik JPK.
Wyższe pakiety Comarch ERP XT pozwalają na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, składanie deklaracji VAT oraz zaliczek na PIT-36 i PIT-36L czy ewidencje zakupów i sprzedaży VAT.
Wybierając Comarch ERP XT usprawniasz w swojej firmie księgowość, inwentaryzacje, logistykę jak również promocję i marketing. Sprawdź funkcjonalności programu do zarządzania małą firmą.Program możesz obsługiwać w wielu językach. Oprócz polskiego jest także angielski, niemiecki i francuski.


APLIKACJE MOBILNE
Skorzystaj z aplikacji internetowej i aplikacji mobilnych do wystawiania faktur lub rozliczania wydatków z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.


Faktury
17 zł/miesięcznie
lub 187 zł/rocznie
Faktury + Księga Podatkowa i Ryczałt
56 zł/miesięcznie
lub 616 zł/rocznie
Faktury + Magazyn
67 zł/miesięcznie
lub 737 zł/rocznie
Faktury + Księga Handlowa
132 zł/miesięcznie
1452 zł/rocznie
Faktury + Magazyn + Księga Podatkowa i Ryczałt
106 zł/miesięcznie
lub 1166 zł/rocznie
Faktury + Magazyn + Księga Handlowa
182 zł/miesięcznie
lub 2002 zł/rocznie
JAWO-Projekt Sp. z o.o.
Al.Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112 B
02-797 Warszawa
+48 502 699 192
© JAWO-Projekt 1997-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
REGON 146065578
NIP 9512355797
KRS 0000417868

Wróć do spisu treści